شرایط و ضوابط استفاده

خرید هر یک از محصولات فروشگاه اینترنتی کاجیتال و یا ثبت نام در فروشگاه اینترنتی کاجیتال به منزله ی پذیرش شرایط خدمات ماست. شرایط خدمات بصورت کلی در این صفحه شرح داده شده اند.

  تعاریف و اصطلاحات :

همکاران

منظور از «همکاران» در شرایط خدمات کلیه فروشندگان ، بازاریابان یا یا سایر فروشگاه های اینترنتی، میباشد که با فروشگاه اینترنتی کاجیتال در تعامل هستند. این افراد یا سازمان ها به عنوان همکاران ما تلقی میشوند.

مشتریان

منظور از «مشتریان فروشگاه» ، خریداران اجناس (بصورت دریافت کالا یا خدمات) از فروشگاه اینترنتی کاجیتال میباشد.

قوانین عمومی :

شما توافق می‌کنید که در طول مدت استفاده از بخش های مختلف فروشگاه اینترنتی کاجیتال هیچ‌گونه ارسال کذب، ناصحیح، توهین آمیز، مبتذل،  منافی ادب و عفت عمومی، منفور، آزار دهنده، موهن، کفرآمیز، جنسی، تهدید آمیز، آشکار کننده مسائل شخصی و خصوصی زندگی افراد و یا به نحوی مخالف قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران نخواهید داشت.

شما توافق می‌کنید که یک نام کاربری مناسب برای خود در نظر گرفته و جهت جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی، کلمه‌عبور حساب کاربریتان را در اختیار هیچ شخصی، حتی مدیران سایت، قرار نخواهید داد. همچنین شما توافق میکنید که هیچ‌گاه و به هیچ عنوان از نام کاربری شخص دیگری استفاده ننمائید. منظور از نام کاربری ممکن است شناسه کاربری یا آدرس ایمیل شما باشد. همچنین به شما توصیه می‌کنیم جهت جلوگیری از به سرقت رفتن حساب کاربری خود، یک کلمه عبور پیچیده انتخاب نمائید.

شما توافق می‌کنید که اطلاعات وارد شده در هنگام ثبت نام را بصورت صحیح وارد نمایید. در غیر اینصورت حساب کاربری شما مسدود و حذف میشود.

شما توافق می‌کنید که شماره همراه خود را بصورت دقیق و کامل وارد نمایید و از دادن شماره تلفن غیر مرتبط خودداری نمایید. زیرا آگاهی رسانی از وضعیت خرید های شما در قالب پیامک یا تماس تلفنی صورت میگیرد، در صورتی که شماره همراه خود را به صورت اشتباه و نامرتبط وارد کرده باشید، کاجیتال هیچگونه مسئولیتی در قبال آگاهی از وضعیت سفارش و ... ندارد.

شما توافق می‌کنید که آدرس ایمیل خود را  بصورت دقیق و کامل وارد نمایید و از دادن آدرس های ایمیل نامرتبط خودداری نمایید. زیرا آگاهی رسانی از وضعیت خرید های شما علاوه بر پیامک یا تماس تلفنی، به روش ایمیلی نیز صورت میپذیرد، در صورتی که ایمیل (رایانامه) خود را به صورت اشتباه و نامرتبط وارد کرده باشید، کاجیتال هیچگونه مسئولیتی در قبال آگاهی از وضعیت سفارش و ... ندارد.

همچنین پیشنهاد میکنیم آدرس های ایمیل فروشگاه ما را در white liste نرم افزار ایمیلی خود قرار دهید. یا این اگر ایمیل ها در پوشه inbox صندوق پستی شما وجود نداشت، پوشه spam را مورد بررسی قرار دهید.

قوانین انصراف از خرید :

در صورتی که پس از خرید، از خرید خود منصرف شدید در اسرع وقت آن را با کارشناسان فروش ما در میان بگذارید.

کالا  هنوز ارسال نشده باشد :

در صورتی که کالای خریداری شده هنوز ارسال نشده باشد، هزینه پرداختی شما با کسر هزینه حواله های بانکی برای شما ارسال خواهد شد. بدین منظور فقط کافیست تا با کارشناسان ما هماهنگی لازم را انجام دهید و شماره شبا حساب بانکی خود را همراه با اطلاعات صاحب حساب و اطلاعات خرید انجام شده را از طریق بخش تماس با ما برای ما ارسال کنید.

کالا  ارسال شده باشد :

در صورتی که کالای خریداری شده ارسال شده باشد، اید صبر کنید تا کالا بدست شما برسد. پس از رسیدن کالا بدست شما بدون باز کردن بسته بندی یا هرگونه تغییری در کالا آن را برای فروشگاه اینترنتی کاجیتال ارسال مینمایید. پس از بررسی تیم فنی کاجیتال از صحت و سلامت کالا و یکسان بودن کالای ارسالی ودریافتی شما میتوانید وجه خود را از فروشگاه اینترنتی کاجیتال طالب شوید و یا در ازای آن محصول دیگری از فروشگاه خریداری نمایید.

وجوه پرداختی شما بابت خرید پس از کسر کارمزد حواله های بانکی و هزینه ارسال (در صورتی که ارسال رایگان یا تخفیف خورده باشد) برای شما واریز میگردد.

بدین منظور کافیست تا شماره شبا خود و اطلاعات تکمیلی خریدار و شناسه خرید را از بخش تماس با ما برای ما ارسال نمایید. درخواست های پرداخت پس از تایید کارشناسان ما تا 24 الی 48 ساعت بعد واریز میگردند.

قوانین فروش کالا :

برخی از محصولات برای ثبت گارانتی و ضمانت نامه نیاز دارند تا مشخصات خریدار از سوی فروشنده (فروشگاه اینترنتی کاجیتال) برای شرکت مربوطه ارسال گردند. مشخصات ممکن است شامل کد ملی اشخاص، تصویر شناسنامه یا کارت ملی افراد باشد.

در این موارد شما توافق می‌کنید که در صورتی که فروشگاه این اطلاعات را از شما خواستار شد، این اطلاعات را به فروشگاه اینترنتی کاجیتال بدهید. در غیر اینصورت ما هیچگونه تعهدی نسبت به شروع ضمانت نامه محصول شما نداریم.

تنظیمات

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم