نماد اعتماد یا اینماد

این نماد مخصوص کسب و کار هایی است که توسط وزارت صنعت معدن و تجارت تایید شده اند. این کسب و کار ها از لحاظ امنیت فروشگاهیی در رتبه بالاتری نسبت به فروشگاه هایی که فاقد این نماد میباشند ، هستند.

فروشگاه های که موفق به اخذ این نماد شده اند ،آدرس دقیق محل فعالیت و تلفن آن ها در این گواهی ذکر شده است که این مورد یک نقطه مثبت محسوب میشود.

فروشگاه هایی که از نماد اعتماد بهرمند هستند از روش های امن تری برای پرداخت بهره میبرند و میتوانند مستقیما شما را به درگاه های بانکی منتقل کنند. این روش یکی از امن ترین روش های پرداخت در خرید اینترنتی است.

جهت بررسی نماد اعتماد، کافیست تا روی نماد کلیک نمایید. 

پروانه کسب

خوشبختانه فروشگاه اینترنتی کاجیتال در زمینه ارائه خدمات یک فروشگاه نوپا نیست ، هرچند مدتی است رو به فروش اینترنتی آورده است اما با داشتن حدود 3 دهه فعالیت در بازار کار سنتی توانسته تا بهترین خدمات را برای شما ارئه دهد.

هچنان که قبلا گفتیم ما با حدود بیش از 3 دهه فعالیت توانسته ایم به کار خود ادامه دهیم . لازمه کسب و کار های پایدار آن هم در مدت طولانی داشتن پروانه کسب است که فروشگاه ما در همان ابتدای فعالیت خود به صورت سنتی موفق به اخذ پروانه کسب شد. هرچند پروانه کسب مربوط به فروشگاه های مجازی نمیباشد ، اما لازمه تایید از سوی وزارت معدن ، صنعت و تجارت برای فروشگاه های اینترنتی داشتن پروانه کسب مرتبط با رشته کاری شماست.

فروشگاه فیزیکی

درست است ، خیلی از کسب و کار های اینترنتی یک آدرس مرجع و درستی ندارند. اما فروشگاه اینترنتی کاجیتال تنها یک فروشگاه اینترنتی نیست و پشتوانه آن از سوی فروشگاه فیزیکی تامین میشود.

با این مود دیگه لازم نیست خیلی نگران باشید، چون فروشگاه اینترنتی کاجیتال یک فروشگاه واقعیه و میتونید به فروشگاه ما مراجعه کنید.

برای دیدن ما روی نقشه و دیدن سایر جزئیات فروشگاه اینترنتی کاجیتال اینجا کلیک کنید.

در صورتی که سوالی در ذهن شماست، آن را با کارشناسان ما درمیان بگذارید.

برای ارتباط با کارشناسان ما از اینجا اقدام کنید ...

تنظیمات

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم