گواهی مرور امن یا پروتکل امن انتقال ابرمتن یا بصورت مخفف SSL یک روش رمز نگاری بین کاربران سایت و سرور های کاجیتال است. فروشگاه اینترنتی کاجیتال هم اکنون با پشتیبانی از این روش ارتباطی توانسته تا بستر امن تری را برای کاربران خود به ارمغان بیاورد. هم اکنون تمامی ارتباطات کاربران فروشگاه اینترنتی کاجیتال بر مبنای این پرتکل صورت میپذیرد. برای صحت بیشتر از این موصوع در نوار مرورگر خود باید آدرس https://www.kagital.com را مشاهده کنید.

با استفاده از این پرتکل کاربران از ارتباط خود با وبسایت ما در امنیت هستند و امکان سرقت اطلاعات توسط جاسوسان و هکر ها نیز کاهش میابد. در نتیجه به شما اطمینان خاطر میدهیم که با خیال راحت خرید های خود را در فروشگاه اینترنتی کاجیتال انجام دهید.

برای اطمینان بیشتر و بررسی جزئیات گواهی مرور امن میتوانید به این صفحه راجعه کنید. در صفحه مذکور اطلاعات گواهی ssl فروشگاه اینترنتی کاجیتال درج گردیده است و شما میتوانید از صحت آن اطمینان پیدا کنید.

بررسی امنیت اتصال سایت

برای بررسی اینکه متوجه شوید که سایت ما برای بازدید امن است یا نه، می‌توانید اطلاعات امنیتی مربوط به سایت را بررسی کنید. اگر مرورگر نتواند وبسایت ما را بصورت ایمن برای شما بازکند، مرورگر به شما هشدار خواهد داد.

  1. در مرورگر به فروشگاه اینترنتی کاجیتال به نشانی https://www.kagital.com مراجه کنید؛
  2. برای بررسی امنیت سایت در سمت چپ آدرس سایت (https://www.kagital.com)، به وضعیت امنیتی نگاه کنید:
    • قفل امن
    • اطلاعات اطلاعات یا ناامن
    • خطرناک ناامن یا خطرناک

در صورتی که سوالی در ذهن شماست، آن را با کارشناسان ما درمیان بگذارید.

برای ارتباط با کارشناسان ما از اینجا اقدام کنید ...

تنظیمات

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم